Opinie Naszych klientów:

Osoby które już skorzystały z treningów personalnych w MG1 Force Team

Sławomir Wróblewski

Pod okiem ekipy z MG1 Force Team prowadził przygotowania fizyczne do kampanii Faceta od „mokrej roboty”. Projekt wyszedł bardzo owocnie. MG1 ForceTeam to kompetentny, zgrany i zawsze gotowy do działania zespół trenerów personalnych. Szyte na miarę zestawy ćwiczeń, opieka dietetyczna, umiejętność motywacji, zaangażowanie trenerów i atmosfera podczas treningów zasługują na szczególne wyróżnienie. Współpraca z MG1 ForceTeam to sukces mierzony w centymetrach! Szczerze polecam, Facet od „mokrej roboty”

Sławomir Wróblewski Facet od Mokrej Roboty
Kacper Ulman

Siłownia zawsze kojarzyła mi się z kulturystami i podnoszeniem ciężarów. Wstydziłem się trochę swojego wyglądu, przez co niejednokrotnie unikałem tego miejsca. Gdy postanowiłem chociaż spróbować i zapisać się do Redeco, miałem nadal pewne obawy, ale praktycznie od razu trafiłem na Grześka i Szymona. Zaprosili mnie na trening Functional Train System. Trenerzy odpowiednio wtajemniczyli mnie w konkretne ćwiczenia. Jest to z pewnością profesjonalny zespół, potrafią doradzić, pomagają, układają treningi pod możliwości klienta. Posiadają również odpowiednią wiedzę, którą potrafią się dzielić, przekazać i wdrażać. Obserwują, pokazują błędy, jak odpowiednio ćwiczyć, aby uzyskać maksymalny efekt, bez zrobienia sobie krzywdy. Z Grześkiem zrobiłem również kilka treningów personalnych, podczas których pokazał mi szereg ćwiczeń na rozbudowę odpowiednich partii mięśni. Chłopaki z MG1ForceTeam są otwartymi i miłymi osobami, z którymi trening to zawsze czysta przyjemność i nie ma się czego bać jeżeli chodzi o treningi. Polecam współpracę każdemu, kto chciałby poprawić swoje samopoczucie, kondycję i wygląd, jednocześnie traktując to jako przyjemność.

Kacper UlmanAbsolwent Politechniki Wrocławskiej
Piotr Misiak

Zacznę od tego że nigdy nie lubiłem siłowni – zawsze kojarzyła mi się z kulturystami i podnoszeniem wielkich ciężarów w męczarniach – nuda. Z racji tego, że mam już swoje lata i kocham góry, a szczególnie te które mają więcej niż 4000 m.n.p.m. zapisałem się na zajęcia Functional Train System, który prowadzi i opracował Grzegorz Charłampowicz. Już na początku naszych treningów na trx i różnych „dmuchańcach” odczytał dokładnie to czego potrzebuję – NIE „pakowanie” klaty, tylko ogólnorozwojowe ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie mięśni, a szczególnie nogi i wytrzymałość organizmu. Grzegorz to bardzo pozytywna osobowość, a najbardziej podoba mi się to, że motywuje mnie do zajęć. Dzisiaj chodzę do niego na treningi personalne, a gdy nie ma mnie zbyt długo … dostaję sms i ćwiczę dalej. Na zajęcia z nim chodzę już 2 lata i naprawdę czuję się dużo lepiej. W tym roku wybieram się na Elbrus – 5642 m.n.p.m. – a przygotowuje mnie Grzesiek.

Piotr MisiakNa codzień pełen energi budowlaniec i miłośnik wypraw górskich, oraz sportów wodnych. Na treningach w MG1FT zostawiał w tyle młodszych rywali o 10-15 lat.

Grzegorz Charłampowicz, jest trenerem przy którym treningi siłowe stają się ciekawsze. Doskonale odczytuje potrzeby i możliwości ćwiczonego organizmu. Po każdym treningu człowiek jest idealnie zmęczony i czeka na więcej!!! Kilkukrotnie wracałem do treningów po dłuższych przerwach i zawsze okupione to było wielkim bólem. Pierwszy raz było inaczej, za co wielki szacunek dla Grzegorza!!!

Piotr S.Z Piotrem ostro wzieliśmy się do roboty, zrzuciliśmy już ładne parę kilo i jedziemy dalej do celu z MG1 ForceTeam
Dawid i Karolina Kozów

Do treningów w MG1 namówił nas kolega piłkarz. Wraz z siostrą Karoliną, szukaliśmy trenera personalnego, który stanąłby na wysokości zadania i pomógłby nam w przygotowaniach fizycznych do turniejów tańca. Po kilku tygodniach z Grześkiem z MG1 widzieliśmy wyraźną poprawę naszej kondycji. Po skończonym cyklu mogliśmy sami kontynuować treningi, które przygotował nam Grzegorz, ponieważ dokładnie wytłumaczył w jaki sposób wykonuje się poszczególne ćwiczenia oraz zaraził nas chęcią do takich treningów. Jesteśmy bardzo wdzięczni Grześkowi, że mogliśmy z nim pracować i jesteśmy zadowoleni ze współpracy, która przyniosła efekty. Ja wzmocniłem mięśnie pleców, siostra poprawiła wytrzymałość i wzmocniła nogi.

Dawid i Karolina KozówTancerze
Dorota Solarek

Kiedy dałam post na FB, że szukam trenera personalnego w ciągu 5 minut odezwał się do mnie Grzegorz. Bez wahania zdecydowałam się na treningi z nim. I nie zawiodłam się! Od początku ze zdrowym podejściem, pełen pozytywnej energii, empatii, a w toku pracy konsekwentny, mobilizujący i wymagający mobilizacji. Zaraża pasją i sprawia, że treningi stają się nieodłączną częścią życia. Summa summarum już od kilku miesięcy Trener dba o moją formę nie tylko fizyczną, ale i wychodzi na to, że psychiczną, bo każde spotkanie ze sportem to odpoczynek dla zmęczonych myśli. Grzegorz to świetny trener i ciekawa osobowość. Co więcej ma łatwość przyciągania interesujących ludzi. Otwartość i pogoda jego osoby niewątpliwie sprzyjają niejednokrotnie wymagającym treningom. Każdemu polecam spotkać na swej drodze kogoś równie pozytywnego…trenera, który zmotywuje i nie pozwoli się poddać w dążeniu do celu. Grzegorz układa również system posiłków…i co ważne pilnuje tego co jesz! Polecam! Bo warto!

Dorota SolarekNa co dzień księgowa, super mama, fotograf. Bardzo aktywna zawodowo, chciała zrzucić parę kilo, poprawić kondycję fizyczną, samopoczucie, wymodelować sylwetkę. Z Panią Dorotką osiągneliśmy już sporo, jednak dalej jedziemy „ostro z koksem” (bez wspomagaczy !) i walczymy dzielnie MG1 ForceTeam
Ewa Sobiejko

Grzegorz od pierwszego naszego kontaktu jest bardzo zaangażowany. Jako kobieta 5 miesięcy po porodzie i cesarskim cięciu chciałam wybrać najlepiej i czuć, że jestem pod bardzo dobrą opieką. Grzegorz wysłuchał mnie, dostosował trening do moich potrzeb, a przede wszystkim możliwości. W razie konieczności modyfikował ćwiczenia tak, aby były one przyjemne, a tym samym bardzo skuteczne. Z treningu wychodzę zmęczona, ale dumna z siebie i zadowolona. Polecam treningi z Grzegorzem Charłampowiczem.

Ewa SobiejkoMłoda mama po ciąży, która wybrała ćwiczenia z MG1 ForceTeam w celu powrotu do smukłej sylwetki i dobrej kondycji fizycznej.
Zbigniew Małczyński

Trenerzy z MG1 ForceTeam, Szymon i Grzegorz, to osoby na właściwym miejscu. Wykazaliście się, a szczególnie Pan w stosunku do mojej osoby dużym profesjonalizmem np. opracował Pan zakres ćwiczeń w oparciu o dostarczoną /na pańskie życzenie/ dokumentacje medyczną osoby /75 lat/ po zabiegu operacyjnym na nowotwór i z chorobą Parkinsona -wielkie brawa. Zespół MG1 ForceTeam (Grzegorz i Szymon) nadzorował też wykonywanie opracowanych ćwiczeń. Jestem pełen szacunku dla Waszej pracy – Zbigniew Małczyński

Zbigniew MałczyńskiSenior Pełen Uśmiechu, realizowaliśmy trening wzmacniający, poprawiający kondycję fizyczną oraz odbudowę po przejściach zdrowotnych
Magdalena Groszek

Masz mało motywacji, stawiasz pierwsze kroki na siłowni lub Twoje dotychczasowe treningi były nie skuteczne – zwróć się do Grzegorza z MG1 ForceTeam. Bez „zarzynania się” (choć nie bez wysiłku i bólu) Grzegorz pomoże Ci szybko poprawić kondycję i muskulaturę. Po jego treningach zmienia się nie tylko ciało, ale i samopoczucie – oczywiście na lepsze.

Magdalena GroszekTrenuje dla zdrowia i dobrego samopoczucia