Kontrola postępów….

Zapewnimy Ci najlepszą, profesjonalną opiekę, porady i wsparcie na każdym etapie treningu. Na samym początku przeanalizujemy Twoją kondycję, budowę ciała i dostosujemy ćwiczenia do Twojego poziomu. Następnie ułożymy dla Ciebie najlepszy program, który szybko i efektywnie pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele. Cały czas będziemy na bieżąco kontrolować ćwiczenia, aby nie przeciążyć Twojego organizmu i ćwiczyć poprawnie, zdrowo.

Korzyści treningu pod okiem specjalisty z MG1 FORCE TEAM i stałej kontroli postepów

Nasza kadra wie, że dla Ciebie najważniejsze są efekty. Dzięki naszej pomocy, godziny poświęcane na trening oraz zachowanie odpowiedniej diety, przynosi Ci ogromne korzyści.
-poprawa samopoczucia oraz stanu zdrowia
-zmiany w sylwetce, czyli to co jest dla Ciebie najważniejsze
-zmniejszone a nawet całkowicie zniwelowane ryzyko chorób takich jak cukrzyca, choroby naczyń krwionośnych, insulinooporność, otyłość, choroby tarczycy
-lepsza kondycja, dotlenienie oraz oczyszczenie organizmu co przynosi nam lepszy sen i nastrój
-obniżenie poziomu stresu
-poprawienie samooceny, większa pewność siebie
Dodatkowo co miesiąc wykonujemy tzw. kontrolę, która umożliwia Tobie, zobaczenie efektów Twojej pracy. Pozwala to ocenić jak dieta i trening wpływają na Twój organizm.

KONTROLA postępów = twoja świadomość w działaniu

Trening personalny to idealny wybór dla każdej osoby, która pod okiem trenera chce zadbać o swoją kondycję, samopoczucie i smukłe, wysportowane ciało.

Jednak aby faktycznie osiągać takie efekty należy regularnie prowadzić kontrolę Twoich postępów.

Zapewnimy Ci najlepszą, profesjonalną opiekę, porady i wsparcie na każdym etapie treningu. Na samym początku przeanalizujemy Twoją kondycję, budowę ciała i dostosujemy ćwiczenia do Twojego poziomu. Następnie ułożymy dla Ciebie najlepszy program, który szybko i efektywnie pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele. Cały czas będziemy na bieżąco kontrolować ćwiczenia, aby nie przeciążyć Twojego organizmu