Kontrola postępów

Nasz team zapewni Ci profesjonalną opiekę, porady i wsparcie na każdym etapie treningu. Na samym początku dokonamy analizy Twojej postawy, zdolności motorycznych i kondycyjnych. Na specjalnym analizatorze składu masy ciała zrobimy Ci także pomiary zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, ilości wody czy wieku metabolicznego. Następnie ułożymy dla Ciebie najlepszy program, który będzie odpowiedni i efektywny. Cały czas będziemy na bieżąco kontrolować Twoje postępy, aby nie przeciążyć Twojego organizmu i jednocześnie dawać mu odpowiednie bodźce do rozwoju.

Korzyści treningu pod okiem specjalisty z MG1 FORCE TEAM i stałej kontroli postępów

Trening z jednym z naszych trenerów pozwoli Ci, nie tylko lepiej wykorzystać czas na siłowni, ale przybliży Twoje efekty nawet o parę miesięcy. Współpraca z nami to:
– poprawa samopoczucia oraz stanu zdrowia,
– zmiany w sylwetce, czyli to co jest dla Ciebie najważniejsze,
– zmniejszone a nawet całkowicie zniwelowane ryzyko chorób takich jak cukrzyca, choroby naczyń krwionośnych, insulinooporność, otyłość, choroby tarczycy,
– lepsza kondycja, dotlenienie organizmu dzięki czemu poprawi się Twój sen jak i nastrój,
– obniżenie poziomu stresu,
– poprawa pewności siebie,
Dodatkowo co miesiąc wykonujemy tzw. kontrolę, która umożliwia Ci zobaczenie wyników Twojej pracy. Pozwala to ocenić jak odpowiednia dieta i trening wpływają na Twój organizm.

KONTROLA postępów = twoja świadomość w działaniu

Trening personalny to idealny wybór dla każdej osoby, która pod okiem trenera chce zadbać o swoją kondycję, samopoczucie i wysportowane ciało.

Dzięki technologii Tanita