Pierwsza konsultacja

Zastanawiasz się jak wygląda pierwsza konsultacja z trenerem personalnym i jak przebiega ?

To bardzo proste, umawiamy się z Tobą na dogodny dla Ciebie termin. Pierwszą wstępną konsultację możemy wykonać też drogą online. Konsultacja, to tak naprawdę możliwość dla nas poznania Ciebie i twoich potrzeb. Na takim spotkaniu przeprowadzamy:

  1. Wywiad treningowy
  2. Wywiad zdrowotny
  3. Wywiad na temat odżywiania

To czas na, którym trener i Ty rozmawiacie o celach do zrealizowania. Trener personalny objaśnia drogę do celu jaki chcesz osiągnąć, o możliwościach jego realizacji i wszystkich sprawach z nim związanych. Hasło przewodnie MG1 Force Team mówi, że nie ma rzeczy nie możliwych i celów nie do zrealizowania. Cel jest dobierany indywidualnie pod możliwości danego organizmu. Zawsze przedstawiamy osiągalne, a za razem realne granice, które możemy zrealizować po przez trening i związane z nim czynności. Właśnie na pierwszym spotkaniu możesz usłyszeć: nie zrobimy z Ciebie Arnolda, jednak możemy zbudować zdrową, naturalną i estetyczną sylwetkę, którą pokazywałeś na zdjęciu. Inny przykład – Pani 75 kg, wiek 40 lat, 30 % tkanki tłuszczowej, siedzący tryb życia: Chce wyglądać jak Angelina Joli z filmu Tomb Rider w 2 miesiące. Trener jest od tego aby odpowiedzieć prawdę: Nie zrobimy z Pani Angeliny w 2 miesiące, jednak bardzo możliwe że uda nam się zrzucić kilka procent tłuszczu w tym czasie, zmniejszyć Pani obwody, ujędrnić skórę, zgubić kilka kilogramów. Po 3 miesiącach pracy powiemy Pani co dalej i czy jest szansa na Pani wymarzoną sylwetkę. Naszym zadaniem, jako wykwalifikowanych trenerów personalnych jest prowadzenie i edukowanie klienta przez cały proces treningowy.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat osiągnięć naszych podopiecznych, zapraszamy do działu efekty, referencje oraz galeria treningowa.

Te i wiele innych ciekawych rzeczy możemy ustalić na pierwszej, darmowej konsultacji.

Zapraszamy serdecznie, zespół trenerów personalnych MG1 FORCE TEAM