Plan treningowy

Trening pod okiem specjalisty jest bezpieczniejszy oraz bardziej skuteczny. W szybkim czasie jesteś w stanie zobaczyć jego efekty. Trener dostosuje plan treningu do Twoich potrzeb oraz poziomu, na jakim jesteś – nic na siłę! Dzięki ćwiczeniom zapewnisz sobie dobrą kondycję, poprawisz swoje samopoczucie, jak i uwolnisz się od różnych dolegliwości oraz powrócisz do pełnej sprawności fizycznej.

Trening z trenerem osobistym jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i poziomu ćwiczącego – dlatego bardzo szybko od czasu rozpoczęcia treningu widać jego efekty.

– Nie martwisz sie o monotonię w Twoim planie treningowym, stale jest dostosowywany pod Ciebie

– Nie wiesz jakie ćwiczenia działają na Ciebie najlepiej ? Odkryjesz to razem z nami, my jesteśmy od taktyki twojego treningu i periodyzacji , Ty zajmij się trenowaniem.

– Masz mało motywacji , twój trening i ćwiczenia przestały działać ? Z naszą ekipą odkryjesz na nowo co to znaczy trenować !

Dlaczego w realizowaniu planu treningowego ważna jest motywacja i pozytywne nastawienie?

Odpowiedź jest prosta – bez motywacji nic nie zdziałasz na dłuższą metę! W treningu potrzebna jest systematyczność oraz ciągła chęć działania. Motywacja i dobra energia jest dla nas bardzo ważna, dlatego cały czas trener personalny będzie Cię dopingować i wspierać.  Trening w MG1 Force Team jest również świetnym sposobem na zwiększeniem swojej pewności siebie oraz na pokonanie własnych słabości, które przenoszą się na nasze życie codzienne.