Opieka online

Nasi trenerzy prowadzą także konsultacje online. Po wstępnej konsultacji i zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami i preferencjami trener stworzy dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy. Raz w miesiącu będziecie spotykać się na konsultacji na sali treningowej, w celu sprawdzenia Twojej techniki lub przedstawieniu Ci nowego planu. Z kolei co dwa tygodnie będzie analizował Twoje efekty na podstawie Twojego sprawozdania.

Trener oferuję Ci stałą opiekę, możesz skonsultować się z nim w każdej chwili. Raz na dwa tygodnie będzie analizował Twoje sprawozdanie, a co miesiąc będziecie spotykać się na kontrolnym treningu.

Motywacja i cierpliwość jest najważniejsza?

Odpowiedź jest prosta – motywacja jest podstawą, utwierdza Cię ona w dążeniu do celu. Jednakże często bywa krucha i dlatego motywacja powinna iść w parze z cierpliwością. Przy omawianiu Twojego celu nasz trener może przybliżyć czas,  w którym jest on możliwy do osiągnięcia. Jednakże trening to jedna z cegiełek, którą należy dołożyć do tego aby zdobyć wymarzoną sylwetkę. Na organizm wpływ ma także dieta, stres, hormony oraz wiele innych czynników, które mogą skrócić lub wydłużyć ten czas, dlatego ważna jest cierpliwość, ponieważ Twoja praca da efekty zawsze, ale w odpowiednim czasie.