Trening Personalny Wrocław z Mg1ForceTeam

Trening personalny z MG1 Force Team, to to czego szukasz. Jeden z naszych trenerów pomoże Ci  w osiągnięciu wymarzonego celu. Treningi z nami to gwarantowany sukces! Pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej, wyrzeźbisz ciało i jednocześnie poprawisz swoją pewność siebie co da Ci jeszcze większą motywację. Regularne ćwiczenia poprawiają nie tylko kondycję fizyczną, ale również psychiczną – to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności i pozbycie się zbędnych myśli. Na sali treningowej zostawisz pot i swoje zmartwienia. Badania wykazały, że ćwiczenia pomagają nawet w walce z depresją!

Trening personalny

Jeśli po odbytej konsultacji zdecydujesz się na współpracę z nami.

Trening ogólnorozwojowy – to najlepsza forma aktywności fizycznej dla osób rozpoczynając przygodę ze sportem lub tych, którzy uprawiają go rekreacyjnie. Dzięki niemu przystosujemy organizm do większego wysiłku, a co najważniejsze będziemy pobudzać wszystkie partie mięśniowe co zapewni nam stały rozwój.

Trening rozwijający masę mięśniową – każdy kto boryka się z problemem małego przyrostu masy mięśniowej lub jego braku, na pewno wybierze ten rodzaj treningu. Odpowiednie ćwiczenia i porady dietetyczne zapewniają idealne warunki do rozwoju muskulatury.

Trening redukujący tkankę tłuszczową oraz modelujący sylwetkę – piękna i wyrzeźbiona sylwetka to to czego pragnie nie tylko zawodnik sportów sylwetkowych. Dzięki pomocy naszego wykwalifikowanego personelu, podopieczni bez trudności pozbywają się nadmiaru kilogramów, a jednocześnie ujędrniają swoje ciało.

Trening specjalistyczny dla młodzieży od 13 roku życia – w dzisiejszych czasach bardzo ważne staję się zaszczepianie w młodym społeczeństwie zainteresowania i chęci uprawiania sportu. Niestety przez większość dnia nastolatkowie spędzają czas w ławkach szkolnych lub siedząc przed monitorem komputera co przyczynia się rozwoju otyłości, wad postawy oraz nabierania złych nawyków. Należy zatem jak najwcześniej temu zapobiegać, a najlepszym sposobem jest zapisanie swojej pociechy właśnie na zajęcia fitness lub siłownie. Nasi trenerzy zaopiekują się twoim dzieckiem, odpowiednio przygotują go do treningu na siłowni. Trenerzy uczą poprawnej techniki oraz odpowiednich nawyków.

Trening dla seniorów – aktywność fizyczna w każdym wieku jest ważnym aspektem w zachowaniu zdrowia i witalności człowieka. Trening pomaga zachować koordynacje, hamuje ryzyko dolegliwości bólowych mięśni, zmniejsza ryzyko chorób układu krwionośnego, nerwowego, odpornościowego i nie tylko.

Trening dla kandydatów do służb mundurowych – prowadzony przez specjalistów, przygotowuje do pracy w Policji, Wojsku oraz innych instytucjach, w których jedną z podstaw jest nienaganna kondycja fizyczna.