Trening Personalny Wrocław z Mg1ForceTeam

Trening personalny z MG1 Force Team, to pogromca zbędnych kilogramów oraz popawa komfortu życia. Wyrzeźbisz swoje ciało oraz podkreślisz jego atuty – to zwiększy Twoją  pewność siebie oraz motywację do działania! Regularne ćwiczenia poprawiają nie tylko kondycję fizyczną, ale również psychiczną – to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności, odreagowanie stresu i całkowity relaks. Badania wykazały, że ćwiczenia pomagają nawet w walce z depresją!

Trening personalny z klientem – jak działamy?

Po odbytej konsultacji, otrzymujesz od naszego trenera propozycje współpracy. Mamy 2 drogi współpracy z Tobą. Pierwsza, to kiedy trenujesz z naszym zespołem stale, przez cały rok np. 3 razy w tygodniu. Wtedy w odpowiedni sposób modyfikujemy treningi po przez perdiodyzacje, poziom inensywności i inne czynniki wpływające na trening w zależności od Twoich potrzeb. Jest to najlepsza opcja treningów, ponieważ jesteś pod stałą kontrolą trenera personalnego i wszelkie modyfikacje potrzebne do dalszych postępów są wprowadzane na bieżąco. Jeżeli będziesz z uporem dążył do wyznaczonego celu, to efekty są zagwarantowane!

Możesz jednak korzystać z usług trenera personalnego z MG1 Force Team, nawet jeżeli  powyższa opcja Ci nie odpowiada. Działamy również metodą cyklicznego progresu Twojego treningu. Co to oznacza? Krzysiek w czasach szkoły średniej i na studiach intensywnie trenował siatkówkę, niestety po 10 latach nie podejmowania żadnej aktywności fizycznej zgłosił się do Naszego trenera personalnego z potrzebą zrzucenia 30 kg nadwagi. Nie chce on trenować stale, tzn. cały rok z trenerem, tylko realizować program sam. Krzysiek otrzymał od naszego trenera plan, który sukcesywnie stosował przez okres kilku miesięcy i wrócił do Nas na kontrolę. W zależności od wyników dobieramy kolejny trening i realizujemy nasz cel po przez wspólne budowanie drogi treningowej.

To dwa najczęstsze przypadki jakie stosujemy podczas współpracy, ale nie oznacza  to że nie występują inne przypadki np.:

Młoda osoba zaczyna dopiero przygodę z siłownią, potrzebuje pierwszych lekcji trenera personalnego, aby wdrożyć się w system i zasady treningowe dla początkującyh bezpiecznie i bez kontuzji. Wtedy trener układa specjalny program treningowy pod taką osobę.

Nasz klient przyjeżdża do Polski raz w roku, gdyż pracuje za granicą.

To tylko kilka przykładów, co nie oznacza, że Twój przypadek nie jest do zrealizowania, jeżeli masz pytania zadzwoń! To my jesteśmy od tego aby stworzyć koncepcję na Twój sukces i pomoc go osiągnąć.

Poniżej  rodzaje najczęstszych ,ale nie wszystkich treningów które realizujemy z naszymi podopiecznymi:

Trening ogólnorozwojowy – to najlepsza forma aktywności fizycznej dla osób rozpoczynając przygodę ze sportem lub tych, którzy uprawiają go rekreacyjnie. Dzięki niemy przystosujemy organizm do większego wysiłku, a co najważniejsze będzie pobudzać wszystkie partie mięśniowe treningu.

Trening rozwijający masę mięśniową – każdy kto boryka się z problemem małego przyrostu masy mięśniowej lub jego braku, na pewno wybierze ten rodzaj treningu. Odpowiednie ćwiczenia i porady dietetyczne zapewniają idealne warunki do rozwoju muskulatury.

Trening zdrowotny – idealne rozwiązanie w przypadku dolegliwości natury fizycznej, ale również psychicznej. Podopieczni pod okiem trenera systematycznie polepszają swoje samopoczucie, a już po kilku treningach przestają skarżyć się na dotychczasowe dolegliwości.

Trening redukujący tkankę tłuszczową oraz modelujący sylwetkę – piękna i wyrzeźbiona sylwetka to to czego pragnie nie tylko zawodnik sportów sylwetkowych. Dzięki pomocy naszego wykwalifikowanego personelu, podopieczni bez trudności pozbywają się nadmiaru kilogramów, a jednocześnie ujędrniają swoje ciało.

Trening specjalistyczny dla młodzieży od 13 lat – w dzisiejszych czasach bardzo ważne staję się zaszczepianie w młodym społeczeństwie zainteresowania i chęci uprawiania sportu. Niestety przez większość dnia nastolatkowie spędzają w ławkach szkolnych lub siedząc przed monitorem komputera co przyczynia się rozwoju otyłości, wad postawy oraz nabierania złych nawyków. Należy zatem jak najwcześniej temu zapobiegać, a najlepszym sposobem jest zapisanie swojej pociechy właśnie na zajęcia fitness lub siłownie. Nasi trenerzy zaopiekują się twoim dzieckiem, odpowiednio przygotują go do treningu na siłowni.Trenerzy zapewnią poznanie zasad bezpiecznego treningu i mądrego podejścia do wejścia w przygodę z siłownią.

Trening dla seniorów – aktywność fizyczna w każdym wieku jest ważnym aspektem w zachowaniu zdrowia i witalności człowieka. Trening pomaga zachować koordynacje, hamuje ryzyko dolegliwości bólowych mięśni, zmniejsza ryzyko chorób układu krwionośnego, nerwowego, odpornościowego i nie tylko.

Trening dla kandydatów do służb mundurowych – prowadzony przez specjalistów, przygotowuje do pracy w Policji, Wojsku oraz innych instytucjach, w których jedną z podstaw jest nienaganna kondycja fizyczna.

Trening uzupełniający dla sportowców – dla wszystkich osób przygotowujących się do sezonu startowego lub uprawiających wyczynowo sporty drużynowe, walki itp. to znakomita forma uzupełniająca jak i pomagająca rozwinąć umiejętności potrzebne w danej dyscyplinie.